Terry Oldfield & Soraya - Svitavy 2017

14. září 2017 v 9:46 | VioletWhales |  Pozvánky

Základní informace:

Událost: Koncert
Kdy: 23. 10. 2017, 19:00 - 21:30
Město: Svitavy, Pardubický kraj, CZ
Místo konání: Kostel Návštívení Panny Marie, Náměstí Míru
Vstupenky: ZDE
Bonus: Na místě bude možno zakoupit nové CD "Temple Moon", v České republice se jejich alba sháněji poměrně těžko, bude k dispozici také Sorayina knížka.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali na koncert Terryho a Sorayi, který se uskuteční 23. 10. 2017 od 19:00 ve Svitavách v krásném kostele na náměstí, prožijte neobyčejný a nezapomenutelný zážitek skrze magické spojení tohoto charismatického místa, hudby a manter.
Unikátní koncert v nádherném kostele na náměstí. Jedinečná akce, která se nemusí opakovat. Terry Oldfield je světoznámý muzikant, známý svým unikátním stylem hry na flétnu, a to nejen na tradiční stříbrnou příčnou flétnu, ale také na jiné zajímavé exotické nástroje jako je indická bambusová flétna bansuri. Během své kariéry byl nominován na cenu Britské akademie a dvě ceny Emmy a složil hudbu k více než 80 filmovým a televizním produkcím, přičemž za "Land of the Tiger" a "Twilight of the Dreamtime" obdržel dvě nominace na Emmy a coby skladatel hudby k sérii BBC "Kingdom of the Ice Bear" také nominaci na cenu Britské akademie.....

Poprvé ve Svitavách

Při své druhé návštěvě České republiky se Terry se Sorayou z iniciativy jednoho z našich členů zastaví také v poměrně malém městě na Pardubicku, ve Svitavách, hlavním partnerem koncertu je tamní Středisko Kulturních Služeb, autorem a spolupořadatelem je dlouholetý charitní dobrovolník, který na projektu pracuje bez nároku na finanční odměnu, akce se uskuteční v nádherném "bílém" kostele Navštívení Panny Marie na náměstí od 19:00.
Pár Svitavy navštíví poprvé, vystoupí v rámci turné k novému albu Temple Moon (Chrámový měsíc), přijedou sdílet svou hudbu a společně s diváky si zazpívat mantry ze všech možných kultur, ale také přivezou písně autorské. Na koncertě bude možno "Temple Moon" zakoupit.
Terry Oldfield je světoznámý flétnista původem z Británie, který vyrůstal také v Irsku, prosadil se zejména kvůli své unikátní hře na různé druhy fléten, kombinuje hudbu s autentickými zvuky přírody, specializuje se především na meditační, relaxační, odpočinkové písně, vhodné nejen pro hodiny jógy, ale také pro prostý poslech. Soraya je hudebnice a duchovní a spirituální průvodkyně. Pár žije v Austrálii, která je jim nekonečným zdrojem inspirace.
Nádherné prostředí 'Bílého kostela' na náměstí Svitav nabídne v pondělí 23. října v 19 hodin unikátní zážitek, vystoupí zde totiž britský hudebník Terry Oldfield se svou ženou Sorayou, tento světově známý flétnista se proslavil netradičním stylem na flétny, mezi které patří také půvabná indická bansuri.
Neváhejte a účasněte se, akce je kapacitně omezená, překrásný svitavský kostel spolu s Terryho magickými tóny mají nejvyšší předpoklady pro nezapomenutelný akustický prožitek, lístky stojí pouhých neuvěřitelných 300 kč. Nenechte si ujít parádní jedinečný koncert talentovaného bratra Mikea Oldfielda a ponořte se do hlubin příjemné odpočinkové, meditační, relaxační hudby a starých duchovních manter.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama