SOUTĚŽ: Vyhraj 2 lístky na koncert!

10. srpna 2017 v 13:44 | VioletWhales |  Den D.

Náš velký den, Den D se blíží a co nevidět budou v prodeji lístky, na Terryho Svitavský koncert, což je projekt, který jako komunita podporujeme, jelikož autora projektu máme ve svých řadách a moc rádi se dělíme s někým o radost s úspěchu a také o tu nádherou hudbu, tak jsme se rozhodli dvěma z vás věnovat 2 lístky.

Samozřejmě, ve jménu spravedlnosti a aby se lupeny dostaly do rukou tomu, kdo o ně opravdu stojí a tak mu udělaly radost, nedáme je jentak, ale uspořádali jsme pro vás soutěž. Pravidla jsou jednoduchá a podmínky kreativní.


Jak se účastnit?Vaším úkolem je se nějakým způsobem vyjádřit na téma Terryho hudby nebo jeho samotného. Vítěz získá dva lístky a jeho dílo autor projektu Terrymu může i předat, pokud se tak spolu domluvíte, nebo vy sami pokud by na to zbyl čas, obojí je myslím velká motivace. Můžete:

Kreslit nebo malovat - Ten z vás kdo raději vládne tužkou, pastelkou nebo štětcem smí se vyřádit v tomto směru, ať už si vezmete jako inspiraci nějakou skladbu nebo vytvoříte zajímavý portrét umělce…

Psát a rýmovat - Pokud zase naopak spíše holdujete psaní, například na téma, máte volnou ruku i pro tohle, od inspirace na název alba, pocity při poslechu skladby, úvahu na duchovní téma, filozofie mantry… tady je ale problém, že Terry česky neumí, kreslené a malované záležitosti se předávají jednodušeji, nikdo vám ale nebrání psát anglicky. A prosím žádné fanfikce!

Fotit - Kdo z vás se zabývá uměleckým focením, může se do soutěže zapojit i tímto způsobem.

Je na vás jak se úkolu zhostíte, určitě lze doladit detaily ohledně toho kterého způsobu účasti v soutěži, vypsané 'kategorie' mohou být rozšířeny. Výhra bude na vítěze čekat u pokladny v místě konání koncertu. Minimální účast pro realizaci konečné fáze je 5 zaslaných výtvorů, přičemž každý z účastněných smí zaslat jen jeden.

Kam zasílat?Na náš blogový e-mail violetwhales(@)email.cz , s předmětem: Soutěž: Terryho koncert Svitavy, a prosím nějak moc nepřehánějte s velikostí souboru, na druhou stranu se prosím snažte, aby obrázek nebyl moc malý.

Pokud vám na e-mail neodpovíme do 3 dnů, neprodleně vzneste dotaz do komentářů pod tímto článkem, někde se stala chyba a takto to můžeme spolu napravit.

Výběr vítěze?Autor projektu spolu s dvěma dalšími kolegy z jiných komunit (tím pádem se nemusíte bát nějaké protekci u vlastních lidí, ti ale ani nejspíše účastnit nebudou) vyberou dílo, které je nejvíce osloví. Podle počtu účastníků se kategorie rozdělí nebo zůstanou spojeny, zatím tedy jeden výherce získá 2 lístky...

Kdy soutěž končí?Koncert se uskuteční 23. 10. v 7 hodin, ve Svitách, v Bílém kostele, termín do, kterého lze vaše díla zasílat je 15. 9., a vítěz bude na našem blogu vyhlášen 23. 9. Těšíme se na vaše maily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama