Srpen 2017

Všechno nejlepší! Narozeniny + soutěž

12. srpna 2017 v 15:48 | VioletWhales |  Den D.

Máme 12. srpna, což znamená, že si Terry užívá svůj narozeninový den, Soraya s rodinou pro něj jistě nachystali nádhernou oslavu a oslavenec se těší mnoha přáníčky přicházejícími z mnoha koutů světa, na maily, na sociální sítě… jeden z projevů spirály návratnosti toho, co vysíláte do světa.

Je to už docela dávno, co mladý Terry na ostrově Hydra odhalil hloubku a tajemství světa hudby a začal se sám učit na svou stříbrnou flétnu, příběh vyústil tak, že se ze samouka stal uznávaný profesionál, který skrze svou hudbu šíří velké poselství, pohodu, klid, mír, harmonii, toleranci… Terry není jen oblíbeným hudebníkem, ale pro mnoho lidí i duchovním učitelem… skrze meditační stavy a cestu sebepoznání lze otevřít i taková dveře. Ale při tónů jeho fléten lze prostě jen odpočívat, zastavit se, odprostit se od starostí běžných dní, relaxovat…

SOUTĚŽ: Vyhraj 2 lístky na koncert!

10. srpna 2017 v 13:44 | VioletWhales |  Den D.

Náš velký den, Den D se blíží a co nevidět budou v prodeji lístky, na Terryho Svitavský koncert, což je projekt, který jako komunita podporujeme, jelikož autora projektu máme ve svých řadách a moc rádi se dělíme s někým o radost s úspěchu a také o tu nádherou hudbu, tak jsme se rozhodli dvěma z vás věnovat 2 lístky.

Samozřejmě, ve jménu spravedlnosti a aby se lupeny dostaly do rukou tomu, kdo o ně opravdu stojí a tak mu udělaly radost, nedáme je jentak, ale uspořádali jsme pro vás soutěž. Pravidla jsou jednoduchá a podmínky kreativní.