Duben 2017

Terry Oldfield & Carlos Garo - Reach Out (Official Video)

21. dubna 2017 v 17:28 | VioletWhales |  Novinky
Přátelé,

Jak Terry slíbil, tak se také stalo, kdo sledoval jeho facebook, nejspíš nemohl dospat, protože se v noci na pátek ven hrnulo video se singlem 'Reach Out', jak flétnista avizoval předem, z nové desky, která vyjde na světlo hudebního světa 10. května 'Sky Dancer', jenž si pro posluchače Terry připravil / Připravuje spolu s hudebníkem Carlosem Garo.

Poselství klipu je myslím jasné a skladba dává tušit, že se máme na těšit. 'Nebeský tanečník' bude opět zase něco trochu jiného a už z této malé ochutnávky vypadá skvěle. Podívat se na klip a poslechnout si skladbu, můžete TADY. Album doprovodí i koncerty ve Španělsku.

All The Rivers Gold

15. dubna 2017 v 11:29 | VioletWhales |  Alba
(Všechny řeky zezlátnou)
1999

Vydavatelství: Landy Star Music

ČísloORIGCZDélka
01The Morning DewRanní rosa00:11:44
02Pipprys-00:05:21
03Sunset Jig*-00:08:17
04All the Rivers GoldVšechny řeky zezlátnou00:07:46
05Emerald WaltzSmaragdový valčík00:07:18
06Celtic LullabyKeltská ukolébavka00:04:41
07All Shall Be Well-00:06:27

* Jig = Iriský tanec | celkový čas: 00:51:38 | WEB |


Jedno z nejlepších Terryjo alb, na kterém se odrazilo to, že vyrůstal v Irsku, je plné irských a keltských melodií a nástrojů. Uklidňující cesta do hravého světa hudby očistí mysl a pomůže tělu si odpočinout. Není ažtak meditační, ale je perfektní pro relaxaci a rozjímaní, kdy se člověk potřebuje na chvíli zastavit a uniknout do fantazie. V Česku se podařilo toto album sehnat e-shopu Endisc.cz s ostatními měli potíže.

Skladba "All the Rivers Gold" zazněla i na pražském koncertě roku 2016 v kostele Svatého Martina ve zdi.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Terry Oldfield: Koncert v Praze říjen 2017

6. dubna 2017 v 12:41 | VioletWhales
Přátelé,

Pro ty z vás jenž se nacházejí v Praze a okolí máme skvělou zprávu, byl nám včera potvrzen pražský koncert Terryho a jeho ženy, akce se uskuteční tentokrát v kině, v Kině Dlabačov, dne 25. 10. 2017.

Lístky a všechny potřebné informace naleznete tady. Samozřejmě jsme zakoupili našemu 'vyslanci' a jeho doprovodu lístek do první řady, můžete se tedy těšit na zajímavý report.

Lidé z pardubicka nezoufejte, chystáme pro vás ještě jedno mnohem větší překvapení. Sledujte naše stránky a už brzo se dozvíte víc.

Jedná se o součást šňůry k novému albu Temple Moon, Postupně přidáme další podrobnosti, jak budou přicházet.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

AUSTRALIA – Waking the Spirit – Download

1. dubna 2017 v 6:00 | VioletWhales |  Novinky

Další příjemnou zprávou (ze 26.3.) je fakt, že album AUSTRALIA: Waking the Spirit (Austrálie: Probouzení ducha), plné nejen nádherných uklidňujících a uši těšících melodií, ale taky domorodých nástrojů, na kterém "spolupracovala" i zvířena, ano skutečně je tam příroda šikovně zakomponovaná až to vypadá, že se aktivně podílela na vzniku tohoto jedinečného alba, lze za $15 si stáhnout.

"Waking the Spirit" tvoří jakousi australskou trilogii spolu s "Spirit of the Rainforest" (Duch deštného pralesa) a "Twilight of the Dreamtime", jenže vás unese do vzdálené divočiny k protinožcům. O všech si podrobněji popovídáme později.
PS: Terry samozřejmě používá také Amazon a Itunes, takže oficiální e-shop na webu není jediná cesta k jeho hudbě, stejně jako soundcloud, youtube či vimeo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------