Yoga Nidra

7. března 2017 v 16:30 | VioletWhales |  Alba
(se Sorayou)
2009

Vydavatelství: New Earth Records

WEBBANDCAMP

Soraya provází posluchače takzvanou řízenou meditací, samozřejmě za doprovodu Terryho hudby, album je rozděleno do 3 jógových cvičení (11, 20 a 30 minut), která mají pomoci odbourat fyzický stres, psychické napětí a poskytnout uvolnění a základní relaxaci.

Jazyk alba je anglický, nicméně Soraya hovoří pomalu a srozumitelně, má velmi příjemný hlas a velice dobře vysvětluje, proto se nemusíte obávat se do cvičení pustit. Motivací pro vás může být také možnost spojit příjemné s užitečným a zopakovat si důležitá anglická slovíčka ohledně lidského těla.
Jóga nidra není o fyzických pohybech těla, ale o relaxaci, meditaci, dýchání a postupném uvolňování jednotlivých jeho částí a mysli, o pozorování dechu a odbourávání stresu, není náročná a mohou jí cvičit i začátečníci. Tato řízená meditace je jedna z nejlepších jakou jsem kdy slyšel. Terry a Soraya jsou pro tuto sféru jógy a relaxace magickým spojením, které fantasticky funguje. Po dokončení poslechu se cítíte odpočatí a zbaveni stresu a únavy.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama