Temple Moon - konečný výsledek přebalu

31. března 2017 v 14:46 | VioletWhales |  Novinky

29.3. Soraya ukázala jako veřejný příspěvek na svém facebookovém profilu konečnou verzi přebalu nového alba na němž s manželem Terrym pracují. Doufá, že se "nám" líbí stejně jako jim a my za sebe můžeme říct, že určitě ano. Paní S. Dále uvádí, že opět půjde o velice příjemné albu na poslech, vhodné pro jógu, meditaci a zklidnění, představí jej při svém evropském turné.

Když už jsme udali ten link, tak nám nedá a musíme vás upozornit na jednu takovou zajímavost, když sjedete maličko dolů na Sorayině profilu uvidíte snímky a video záběry nového "nájemníka", který se jim asi před třemi dny nastěhoval na verandu - asi dvoumetrová krajta, rdousící malého papouška. Mnoho z nás nikdy tak obrovského hada neviděla.

Terry a Soraya mají do České republiky přijet letos v říjnu. Pokud všechno půjde dobře, chystáme pro vás velice zajímavé překvapení, o kterém vám povíme už v nejbližších dnech.

Prosím abyste obrázek nekopírovali na své stránky nebo blogy bez uvedení zdroje, nás uvádět nemusíte, ale Terryho nebo Sorayi web ano, je to slušnost a také reklama pro tyto úžasné umělce, kteří po Česku nejsou tolik známí, tak jí dokonce potřebují, děkujeme.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama