06) Setkání s andělem

26. března 2017 v 14:49 | VioletTiger |  Všechny cesty vedou do Prahy

Upřímně nevím, jak tyhle bytosti jinak nazvat, i když vidím jak klišoidně to zní, nechci vyznívat jako zatracený sluníčkář, ale povězte mi jak byste to nazvali vy? Mluvím o bytostech v jejichž přítomnosti se cítíte nejen příjemně, ale i doslova cítíte jak se změní atmosféra v místnosti, když vejdou, na lepší, uvolnění, celá místnost se jakoby rozzáří.

Jako člověk, který nemá psychicky jednoduchý život, potřebuji tyhle bytosti a chtěl bych se jimi obklopovat, ale jsou relativně vzácné, jejich posláním je dělat ostatním lepší den, pomáhat od deprese a tak, mnohé z nich tom třeba ani nemají tušení, jiné tak činí záměrně, avšak si nepřipouští, že by v tom bylo cosi, řekněme, hlubšího než obyčejného.

Mám rád takové bytosti, jsou čisté, prosté zloby, jejich mysl je klidná a jejich přítomnost, v uvozovkách čistý vzduch, vážím si jich tím víc, když za tím jdou a záměrně se takhle těšit ostatní snaží, o to víc, pokud ještě k tomu dokáží být duchovními učiteli a vést nás jak sebepoznáním tak poznáním Pravdy.
----------------------------------------------------------------------------------------------------Bytosti na vyšší duchovní úrovni jsou prosty nenávisti a negativních myšlenek, proto jejich přítomnost působí dobře na okolí, nemusíte se těmi věcmi zabývat, abyste to vnímali, a mnohdy ty pravé, skutečné takovéto bytosti se nenazývají ani mistry, ani knězi, ani jiným druhem duchovních, jelikož jsou skromné a jediné co chtějí je se snažit šířit toleranci, lásku a pochopení, nenásilně bez jakékoliv vnucování.

Býval bych se spokojil s návštěvou koncertu, ale hluboko v mysli jsem doufal, že já tento podivný tygr netygr se budu moci se svým duchovním učitelem, takovou to bytostí setkat. Zpočátku mě mrzelo, že jsme seděli v poslední řadě, ale stačilo se otočit a pan T. Se svou ženou stál hned za námi, dělila mě od nich židle. Všechno se stalo jak mělo.

Někdy nestačí slova, nejsem ten typ člověka, co by rád jentak objímal, spěchali jsme, začal jsem paní S. Poděkoval za všechno a nabídl své obětí, které bylo přijato. Saraswati je hinduistická bohyně vědění, umění a hudby, řeka inspirace. Někdy vám musím vyprávět jak moc dobře paní S. U mě vždycky dostojí svého jména a taky o tom, že vlastně i ona je mou hrdinkou této doby. Velice si jí vážím.

Potom jsem přikročil k tomu v co jsem doufal. Upřímné poděkování za všechno. Hluboké poměrně dlouhé obětí, pevné a silné, je jedna věc být v přítomnosti zmíněného typu těchto bytostí a nebo dostat jakožto silně empatický člověk takto přímé upřímný dotyk. Kdybych hlouběji popisoval jak ze mě totálně spadly zbytky deprese, jak do mě vstoupila pozitivní energie a tak dále, asi bych vypadal jako bláznivý fanoušek a vlastně bych to pořádně nevystihl. Řeknu vám jen tolik, že jedno oběti pozitivní energií nabitou bytostí může mít ohromné účinky.

Pan T. To nejspíš asi neví, ale tehdy v noci mě uzdravil, pomohl mi se vylízat s opravdu velké deprese, jako transsexuál musím s depresemi bojovat každý den, je-li pocit uvěznění tak silný, že se zdá, že vězení trvá navždy deprese jsou nevyhnutelné, žádná bytost není spokojená je-li nedobrovolně vězněna. Každá bytost, která tímto způsobem umí druhým pomoct je mým hrdinou a kdybych mohl poklekl bych před nimi.

Sám chápu své poslání v pomáhání druhým, ale dokáži zlomek toho, co on dokáže pomocí svých tónů, svou přítomností, svými slovy, svým objetím. V této době plné hejterů, nenávisti a negativních postojů jsou lidé jako pan T. S paní S. Oazy míru, andělé světla a naděje na lepší zítřky. Nejsem bláznivý fanoušek, jsem jen padavan svého učitele. A samozřejmě, že jsou tyto bytosti lidé z masa a kostí, mají své chyby a mouchy, nejsou dokonalé, ale přece v tom opravdovost hrdinou nespočívá.

Musím se upřímně přiznat, že jsem stál na hraně propasti a Terry mě stáhnu zpátky, tehdy jsem strašně moc tohle potřeboval, ale fakt je, že mě takhle nezachránil poprvé a jsem mu nesmírně vděčný. Upřímně, bez něj bych dál charitního dobrovolníka dělat nemohl, protože jde o práci velmi psychicky náročnou, ještě díky tomu co prožívám každý den, bych na ní sílu hledal jen těžko. Bez něj bych toho musel nechat, protože bych byl totálně vyčerpaný a psychicky vyždímaný.

Poděkoval mi v Praze za to, že jsme přišel a jí strnul a nic jsem neodpověděl, spěchali jsme, cítil jsem jak se mamka bojí, že nám ujede vlak, tak jsem jen maličko přikývl a já nevím, zda to pan T. Postřehl. Možná si tak myslel, že mu nerozumím.

Víte, když se osvícenému člověku podíváte do očí, spatříte širý vesmír, oněmníte, protože slova, která byste rádi řekli nestačí. Tak, vyprávění o mé cestě za hrdiny skončilo, ale můj duchovní pohon nepohasl, ba naopak, čeká mě Zkouška ohněm, která se již započala. Fialové velryby by rády si o ni popovídali skrze videointerview. Pro mě jako dyslektika by to snad bylo jednoduší, hodí se to i TT, ale to by muselo vyhrát. Pokud bych snad v té zkoušce uspěl, měl bych pro vás krásné překvapení, které by se vám mohlo líbit. Já ale nejsem voják štěstěny. A k tomu videorozhovoru, na mě přece nic zajímavého není.

Záznam workshopu z Prahy (2016) i s českými titulky najdete zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívili byste rádi koncert Terryho ve Svitavách?

1) Ano, Praha je moc daleko
2) Ne, raději v Praze
3) Možná
4) Nevím

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 26. března 2017 v 19:37 | Reagovat

Když nad tím tak přemýšlím, asi žádného takového člověka ve svém okolí nemám...

2 VioletTiger VioletTiger | 26. března 2017 v 19:49 | Reagovat

[1]: To je možná škoda, mohl by ti různě s mnoha věcmi pomoct. Někdy jen pouhé dobití baterek pomocé pozitivní energie stačí, aby člověku bylo lépe a hodně věcí se vyřeší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama