6/2/2017 - Namaste od Sorayi a Terryho

7. února 2017 v 16:12 | VioletWhales |  Novinky
(Our translate of S+T newsletter from feb 6. 2017)
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Věříme, že užitečnost našeho blogu vzroste a že tím Vás snad i potěšíme a nic nezkazíme, když se pokusíme vždycky přeložit ty milé newslettery, které chodí těm co se k jejich odběru přihlásí skrze oficiální stránky. Nejsou to totiž jen obyčejné strohé newslettery. Byť jsou odesílány hromadně, vždy potěší. Tento dorazil včera pozdě večer.
----------------------------------------------------------------------------------------------------Stručným úvodem by bylo záhodno uvést, že v originálních zprávách jste oslovování tak, jak si ve formuláři vyberete, obsahují kratší či delší zprávy o tom, co je nového, a to jak s profesionální dráhy, tak i to z osobní, nějaké fotografie, včetně aktuálních, Terry se Sorayou dbají o své příznivce, chtějí být s nimi v kontaktu, touto cestou lze zvládnout větší "masu" lidí a oni to tak činí s opravdovým zájmem o své podporovatele.

Namasté ??,

Tento rok určitě vykročil do ohnivého startu s velmi horkým létem tady v Australii. Byla to drsná jízda poté, co jsem ztratil mé oko, nicméně přizpůsobuji se jednookého vidění a vede se mi stále lepe jak čas plyne. Děkuji všem za dobrosrdečné zprávy a láskyplné myšlenky. Pomohlo mi to zvednout náladu během velmi bolestivých etap.

Stále šťastně komponuji a právě jsem dokončil své PURE FLUTE (Čirá flétna) album, které bude k dispozici v září. Těším se na cestování po Evropě a opětovné vystupování se Sorayou v září a říjnu. Potom také budu cestovat do Španělska, pracovat s Carlosem Garo a sdílet album. které jsme dohromady nahrávali.

(Následuje pozvánka pro "Queenslanders" na první významnou akci roku, plnou hudby a jógy, která se uskuteční teď 11. večer, nechybí ani odkaz, kde mohou zakoupit své lístky. Pro nás je to samozřejmě trochu z ruky, ale proč to nezmínit :), že, budeme na ně všechny určitě myslet.)

Můžete se potěšit tímto videem Sorayi a mě kpředstavení ve Vídni v roce 2016, spolu s fotografiemi z našich cest. https://vimeo.com/202114002

S láskou Terry


(Originální zpráva dále obsahuje například fotku Terryho u vody, s popiskem "Užívání si Australského léta" či snímek z Vídeňského koncertu z minulého roku. )


---------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama